Mustafa Arslanhan Fieldwork Manager

18 Haziran 1983 yılında; çan ile ezanın aynı avluda çaldığı, imam ile papazın dost olduğu barış, hoşgörü ve kardeşlik kenti Hatay’da dünyaya geldim. Çocukluk yıllarımı okuldan arta kalan tüm zamanı karanlık çökmeden asla eve girmediğimiz sokaklarda yaşadım. Teknolojinin adımlarını sıklaştırdığı 90’lı yıllarda gördüğümüz her yenilik karşısında kafası soru işaretleriyle dolaşan çocuklardan biriydim.

İlköğretim ve lise eğitimimi tamamlayıp 2003 yılında üniversite eğitimim için İstanbul’a geldim ve böylelikle bir daha ayrılamadığım İstanbul maceram başlamış oldu.
Öğrenciliğimle birlikte başladığım iş hayatımda farklı sektörlerde kısa süreli çalıştıktan sonra araştırma sektörüne GFK’da anket yaparak başladım. Ve bundan sonra kendime meslek edindiğim bu sektörde sırasıyla; saha süpervizörü, saha kontrolörü ve proje yöneticiliğini hep severek yaptım.

Lise yıllarımdan beri birlikte olduğum ve birlikte yaşlanacağım eşimle 2011 Temmuz’unda hayatlarımızı birleştirdik. Birlikte yaşadığımız güzel yılları 2014 yılında evlat sahibi olarak daha anlamlı kıldık.

Yıllarca severek ve keyif alarak yaptığım işimi SİA ailesine katılarak yine aynı heyecan ve keyifle uzun yıllar devam ettireceğime inanıyorum.