Sia Insight, tüketiciyi bir kategoriden, ürün ya da markadan bağımsız 360 derece tanıyabilme fırsatını Sia Mood kapsamında yürüttüğü sendikal araştırma ve danışmanlık projeleri ile sağlar.

Kids – Dijitalderililer 2018

Kids – Dijitalderililer ‘Bir Çağın Erken Anatomisi’: Dönüşümün tetikleyicisi çocukları daha yakından tanımak ve bir kuşağın erken anatomisini keşfetmek için

Woman - Kadınları Anlama Kılavuzu 2020
Woman – ‘Kadınları Anlama Kılavuzu’: Markanızı, ürün ve hizmetlerinizi yönetirken, bu ülkenin kadınlarını yakından tanımak istemez misiniz?
Ekonomik Gündem 2018-2021
Ekonomik Gündem: Sia Insight, metropollü tüketicilerin güncel ekonomik gelişmeler konusunda nabzını tutuyor
Türkiye Gençlik Araştırması, Çatışmadan Konformizme - 2018
Türkiye Gençlik Araştırması, Çatışmadan Konformizme: Gençlik, toplumu değiştirme gücünü elinde tutar. Gençleri anlamak geleceğin değişimini öngörmeyi beraberinde getirir
Beslenme Araştırması
Beslenme Araştırması, ‘Tarhanadan Avokadoya Değişen Beslenme Trendleri’: Yemek sadece karın doyurmaktan çok uzak bir mesele, adeta toplumun bir yansıması… Biz neysek yediklerimiz de onu yansıtıyor
Pandemi Sürecinde KOBİ'leri Anlama Araştırması
Pandemi Sürecinde KOBİ'leri Anlama Araştırması; Covid-19 salgınından çok etkilenen KOBİ'lerin temel beklentilerini, değişen ihtiyaçlarını, önceliklerini, bugünlerini ve yarından beklentilerini anlamayı amaçlamıştır.. TEMMUZ-AĞUSTOS dönem raporu hazır!
Dijitalderili Gençler 2021
Sia Dijitalderili Gençler 2021, gençlerin bugününü anlamanın bir adım ötesine geçip, pandemi sonrasındaki yaşama dair beklentilerini/arzu ve isteklerini tarif etmek, onlara yönelik pazarlama ve iletişim adımlarını şekillendirmek için yol gösterici olacaktır.

Sürdürülebilirlik Araştırması 2021

Sürdürülebilirlik Araştırması; sürdürülebilirlik kavramının yarattığı algıyı deşifre etmeye yönelik bu araştırma, sürdürülebilirliğe yönelik bilinç ve farkındalık düzeyini anlamak, kurumlardan bu çerçevedeki beklentileri ortaya çıkartmayı hedefler.

Sia Insight bugün 310 markaya hizmet veriyor.
Markanızın rekabet gücünü artıracak yeni keşifler sunuyoruz.
Sunum Dosyası Talebi
Tüm konuların alt başlıklarını sunum halinde almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.
Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcimiz sizlere dönüş yapacaktır.
Formu Gönder