Zeynep Sarıkaya Traffic and Office Operations12 Mart 1994 Üsküdar doğumluyum. İş hayatına 2008-2012 yılları arasında aynı zamanda lise dönemlerini yaşadığım zamanlarda başladım diyebilirim. Sanki çok uzun yıllardır çalışıyormuşum gibi söyledim oysa ki henüz 23 yaşındayım.

Hayatı ve hayatta üzerime yüklenen sorumluluklarımı seviyorum, hayat bana ne verirse onu severek yaşayıp kabulleniyorum. Liseyi bitirdikten sonra üniversite tercihimi Kocaeli Üniversitesi Pazarlama ve Dış Ticaret alanında yaptım. Üniversiteden hemen sonra da bir İnşaat firmasında Yönetici ve Büro Asistanlığı yaparken buldum kendimi ve anladım ki çalışmak çok şey katıyor insana, çok şey öğretiyor ve yönlendiriyor. Sonrasında Kale Güvenlik Sistemleri’ne ait bir bayide satış bölümü de dahil olmak üzere tüm departmanlara destek verdim. Balık burcuyum ve bir özelliğini bile atlamadan yaşıyorum. Mantığımla değil duygularımla hareket etmeyi seviyorum.

2017 yılı ilk dakikasından itibaren değişikliklerle başlayan bir yıl oldu benim için; önce evimi değiştirdim, sonra işimi ve ikisinden de çok memnunum. İşimi evimden hiç ayırmam, zaten bir insan işini evi gibi sevip sahiplenemezse mutlu olamaz diye düşünüyorum.

Sia ailesi gibi sıcak ve başarılı bir aileye dahil olduğum için çok mutluyum, bu mutluluğumun uzun yıllar devam etmesini diliyorum.