TARİHÇEMİZORTAKLARIMIZSİA AİLESİÖDÜLLERİMİZSIA NE DEMEK? HİZMET ANLAYIŞIMIZNEDEN SİA ?KÜLTÜRÜMÜZREKLAMLARIMIZVİDEOLARSOSYAL SORUMLULUKÜYELİKLERİMİZKALİTE YÖNETİMİ ANLAYIŞIMIZGİZLİLİK POLİTİKAMIZ
Ödüllerin üzerine tıklayarak bilgilerini görebilirsiniz...
2018
Bronz Baykuş
‘2018 Türkiye Gençliği: Çatışmadan Konformizme’ projesi ile Sosyal Baykuş kategorisinde Bronz Baykuş.
2017
Gümüş Baykuş
Türk Traktör için gerçekleştirdiğimiz ‘Tarlaların Dev Adamları ’ projesi ile Genç Baykuş kategorisinde Gümüş Baykuş.
2017
Bronz Baykuş
Turkcell için gerçekleştirdiğimiz ‘Renklerinin Hastasıyım Plakamın Bağımlısıyım’ projesi ile Vizyoner Baykuş kategorisinde Bronz Baykuş.
2017
Bronz Baykuş
Turkcell için gerçekleştirdiğimiz ‘Bana Böyle Tekliflerle Gel’ projesi ile İçgörülü Baykuş kategorisinde Bronz Baykuş.
2017
Bronz Baykuş
Pepsi için gerçekleştirdiğimiz ‘Kendi Marketimizi Kendimiz Yaptık’ projesi ile İnnovatif Baykuş kategorisinde Bronz Baykuş.
2016
Bronz Baykuş
DMS-Zubizu için gerçekleştirdiğimiz ‘Kodunu Okuttun Mu?’ projesi ile Vizyoner Baykuş kategorisinde Bronz Baykuş.
2015
Altın Baykuş
Vodofone için gerçekleştirdiğimiz  'Özgürüm, Özgürsün, Özgürüz' Projesi ile Altın Baykuş.
2015
Altın Baykuş
Garanti Bankası için gerçekleştirdiğimiz  "Türk’ün Altınla İmtihanı" projesi ile  İçgörülü Baykuş Kategorisinde Altın Baykuş.
2014
Gümüş Ödül
“Sahi İstanbul için gerçekleştirdiğimiz  “Şehir Kültürü ve Yeni Bir Perakendecilik Deneyimi” projesi ile “Genç Baykuş” kategorisinde Gümüş Baykuş.”
2013
Altın Ödül
Teknosa için gerçekleştirdiğimiz  “Teknoloji Market Mağaza Tasarım Araştırması” projesi ile  “Usta Baykuş” kategorisinde Altın Baykuş.
2013
Gümüş Ödül
Efes Pilsen için gerçekleştirdiğimiz  “Bira Kategorisinde Duygusal Bağ ve Marka Algı Keşif Araştırması” projesi ile “Usta Baykuş” kategorisinde Gümüş Baykuş.
2013
Gümüş Ödül
Türk Telekom için gerçekleştirdiğimiz  “Kobilerin Telekomünikasyon Deneyim ve İhtiyaçlarını Anlama “adlı projesi ile “Meraklı Baykuş” kategorisinde Gümüş Baykuş.
2013
Gümüş Ödül
n11.com için gerçekleştirdiğimiz  “Online Alışveriş Dünyasında Yeni Marka Rotasının Keşfi” projesi ile “Vizyoner Baykuş” kategorisinde Gümüş Baykuş.
2013
Bronz Ödül
BNP Paribas Cardif Emeklilik için gerçekleştirdiğimiz  “2012 Bireysel Emeklilik Sistemi'nde Kayıp Müşteriler Araştırması” projesi ile “Usta Baykuş” kategorisinde Bronz Baykuş.
2013
Bronz Ödül
8X4 için gerçekleştirdiğimiz  “Deodorant Kategorisi Keşif ve Marka Yapılandırma Araştırması” projesi ile “İçgörülü Baykuş” kategorisinde Bronz Baykuş.
Sia Insight bugün 302 markaya hizmet veriyor.
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. Sia Insight